18. června 2022 od 18 hod, Areál hřiště Horka Železné                                                                          Martin Kraus + Krausberry                                            OTA BALAGE BAND                                 Robert Křesťan + Druhá tráva                                KERN

Laskavým slovem provází Petr Gratias

Framus Five - Michal Prokop se řadí mezi jednu z nejvýznamnějších skupin české rockové historie. Prapočátky skupiny lze najít už v roce 1963, ale skutečná historie pod stávajícím názvem se datuje od roku 1967, kdy se dosavadní kytarista Michal Prokop poprvé postavil k mikrofonu jako zpěvák. Svou činnost přechodně ukončila dvakrát, jednou v roce 1971 a pak v roce 1990, kdy leader Michal Prokop vstoupil do politiky. V roce 2006, po vydání desky Poprvé naposledy, Framus Five naplno obnovil svou koncertní činnost v této sestavě:

Michal Prokop

Luboš Andršt - kytara

Jan Hrubý - housle

Jan Kolář - klávesy, zpěv - ALTERNACE PAVEL DREŠER

Jiří Šíma - saxofony, zpěv

Roman Němec - trubka

Zdeněk Wimpy Tichota - basa

Pavel Razím - bicí

PROGRES 2 je brněnská rocková skupina hrající od roku 1968 dodnes, s přestávkami v letech normalizace. V roce 1977 skupina vyjela na koncertní turné s repertoárem, který v roce 1980 vydala na převratném albu "Dialog s vesmírem", jako první rockovou operu v Československu. V roce 2016 zvolili posluchači rádia Beat skupinu Progres 2 do Beatové Síně Slávy. V roce 2018 vydala nové album "Tulák po hvězdách" a oslavila úspěšných 50 let na československé rockové scéně výročním koncertním turné. V posledních letech skupina koncertuje, jako snad jediná z československých rockových legend šedesátých let, ve složení z pouze původních členů:

Pavel Váně - kytara, zpěv

Zdeněk Kluka - bicí, zpěv

Roman Dragoun - klávesy, zpěv

Pavel Pelc - basa

Miloš Morávek - kytara

Třetí zuby

Kapela vznikla na jaře 1997, z čisté touhy zahrát si muziku která členy kapely opravdu baví, a tou je BIGBÍT!!! Lze očekávat že především hard rock let sedmdesátých jako Deep Purple, Jimi Hendrix, Carlos Santana, Uriah Heep, Jethro Tull, Cream, sem tam i něco z pozdějších let: Ozzy, Gary Moore, Satriani, Mr. Big. Pro účely tancovaček jsou zařazeni i Beatles, Mišíkovo ETC., Framus 5 a něco ze starších Žlutejch psů. Vlastní tvorbu zastupuje zatím 19 skladeb a písní.

Milan Novotný - kytara

Miloš Vevera - bicí, zpěv

Martin Hruška - basa, zpěv

Petr Meluzín - klávesy, kytara, zpěv

Bohouš Josef

svou první skupinu založil v roce 1978 pod názvem Laser, v níž hrál na bicí a zpíval. Později působil v kapele Zrcadlo a následně odešel na vojnu. Dále byl členem skupiny General Bass, s níž vydal dva singly. V roce 1990 založil skupinu Burma Jones, která v roce 1993 vydala své první album. Počínaje rokem 1993 zpíval v muzikálu Jesus Christ Superstar. Později zpíval v dalších muzikálech a byl členem kapely Děda Mládek Illegal Band.